Yamaha THR10 ģitāras pastiprinātājs

Yamaha THR10 ģitāras pastiprinātājs Matiss
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Izcils "guļamistabas" pastiprinātājs.

4.3

Par spīti tam, ka Yamaha ir lielākais mūzikas instrumentu ražotājs pasaulē, tas tomēr nav pats pirmais brends, kas iešaujas prātā runājot par elektrisko ģitāru skaņas pastiprinātājiem.

Mūsdienās mazie skaņas pastiprinātāji ir gandrīz tik pat izplatīti, kā apnicīgie realitātes šovi tv ekrānos. Taču Yamaha nākusi klajā ar pastiprinātāju, kas ir tik nepierasts un atšķirīgs, ka to ir teju neiespējami nepamanīt uz pārējā piedāvājuma fona. Yamaha THR 10 ir ārkārtīgi daudzpusīgs 10 vatu (2x5w) combo pastiprinātājs. Tam ir divi astoņu centimetru full-range skaļruņi, lampu pastiprinātāja tonis, digitālo pastiprinātāju modeļi, efekti, kā arī saglabājami lietotāja uzstādījumi un, protams, arī USB savienojamība. Iespējams izvēlēties vai kā strāvas avotu izmantosi AC adapteru vai baterijas. Turklāt tas viss apvienots vizuāli ļoti baudāmā retro stila dizainā.

Pirmā lieta, ko tu noteikti pamanīsi paskatoties uz Yamaha THR10 ir, jau iepriekšminētais, retro stila izskats, kas mazliet atgādina 60-to gadu Japāņu radio. Krēmkrāsas korpusa režģis ir rotāts ar skujiņveida izgriezumiem, piešķirot kopējam tēlam mazliet īpatnēju, bet patīkamu paskatu. Brīdī, kad pastiprinātājs tiek pieslēgts elektroavotam, režģis izgaismojas, radot vintage stilam atbilstošu oranžīgu gaismas spēli, ko yamaha nodēvējusi par Virtual Tube Illumination efektu.

Yamaha_THR10

Par spīti vintage sajūtai, THR10 izmantota jaunākā Yamahas Virtual Circuitry Modeling tehnoloģija (zināma kā VCM) , ar kuras palīdzību izveidoti 5 ģitāras amp modeļi – clean, crunch, lead, brit hi, modern, arī basa pastiprinātāju un akustiskās ģitāras pastiprinātāju modeļi. Forši, ka iespējams pieslēgt un izmantot gan Ipod, gan citu stereo mūzikas atskaņotāju. VCM atbild par virkni dažādiem, lieliskiem ģitāru efektiemchorus, flanger, phaser, tremolo, delay/reverb, spring reverb, hall reverb, compressor/noise gate. Yamaha THR10 ir gain, master volume un 3 joslu ekvalaizera (bass, middle, treble) kontroles un divas output izejas ģitārai un USB vai palīgierīcēm.

Ērti ieprogrammējamas piecas dažādu pastriprinātāju modeļu, ekvalaizera un efektu kombinācijas. Turklāt, izmantojot datoru (THR editor programmu), vari pārveidot parametrus pēc patikšanas, līdz smalkākajām niansēm pielāgojot savām vēlmēm un vajadzībām. Noise gate un kompresora efekti pieejami gan tikai tad, ja izmanto THR Editor starpniecību.

Par spīti Yamaha THR10 mazajam izmēram, tas izklausās “liels” un ir pietiekoši skaļš, turklāt ar gana spēcīgu basu. Skaņa noteikti nav šī pastiprinātāja vājais punkts. Turklāt, tas ir pietiekami daudzpusīgs un labi dara savu darbu. Clean un Crunch iestatījumi nezaudē neko no sava skanējuma, pat izmantojot maksimālo jaudu. Ekvalaizera sekcija var radīt plašu toņu spektru, kas nekad neizklausīsies pārāk griezīgi vai asi. Turklāt, izmantojot THR Editor programmu, ir iespējams radīt EVH stila delay/reverb/phaser skaņas.

Plusi: Koncepts, cena, trīsdimensionālā skaņa, izpildījums.

Mīnusi: Nav izeja papildus skaļrunim.

Cena: Vidēji 230,00 Ls  (330,00 Eur)

Atstāt komentāru