Mayson M1/SCE elektroakustiskā ģitāra

Mayson M1/SCE elektroakustiskā ģitāra Matiss
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Šajā cenā grūti atrast ko labāku

4.6

M1/SCE ir Auditorium tipa elektroakustiskā ģitāra, kas ir īpaša ar unikālu dizainu un skaņu, pateicoties atšķirīgai uzbūves tehnoloģijai.

Mayson Guitars neatlaidīgi turpina eksperimentēt un radīt arvien jaunas inovācijas akustiskās ģitāras uzbūvē. Uzņēmuma pastāvēšanas sākumā, mācoties no tādiem meistariem, kā Bob Taylor un Chris Martin, drīz vien arī Mayson sāka īstenot savas idejas, kā rezultātā visas četras Mayson ģitāras sērijas atstāj pārsteidzoši labu iespaidu.

Vispirms pievērsīsimies M1/SCE dizainam. Lai gan pats ražotājs apgalvo, ka M1/SCE Marquis modeļa ģitāras forma ir Mayson izgudrojums, M1/SCE uzbūve atbilst Auditorium tipa ģitārai. Ieraugot ģitāru, uzmanību uzreiz piesaista apdares kvalitāte un ar lielu precizitāti izstrādātās detaļas. Ja vērtējam ļoti kritiski, tad jāatzīst, ka ģitāras augšējais slieksnītis uzbūvēts nedaudz par platu. Tomēr kopumā M1 modeļa konstrukcija un skanējums esošajā cenas diapazonā ir pārsteidzošs.

Mayson_M1SCE_guitar

Kā jau tas ir raksturīgs visiem Mayson modeļiem, ģitāru dizains ir ļoti askētisks. Ģitāras korpusa priekšpuse darināta no egles koka. Ģitāras kakls veidots no sarkankoka ar Indijas rožkoka grifa virsmu. Tiltiņš un grifa galva arī būvēti no rožkoka. Ģitāras augšējais slieksnītis un sedls veidoti no dabīga kaula materiāla. Ģitārā iebūvētas standarta 20 ladas un double action truss road. 

Mayson_M1SCE_guitar_2Viena no svarīgākajām lietām, ko vērts minēt apskatot elektroniku, ir Mayson MPC-6 Purecoustics™ sistēma, kas rada pārsteidzoši muzikālu un dzidru toņu skanējumu. Ģitārā iebūvētā elektronika dod iespēju spēlēt arī plašākai auditorijai, ērti piemērojoties apstākļiem. Svarīgi pieminēt, ka ģitāra ir jutīga pret atkārtotu skaņas rezonansi, tādēļ, muzicējot uz skatuves, tiek ieteikts izmantot feedback busterierīci, kas samazina skaņas atkārtotu pastiprināšanu, nodrošinot kvalitatīvu skaņas izkliedi.

Jau no paša pirmā brīža, kad paņemsi rokās ģitāru, plūstošais toņu skanējums patīkami pārsteigs. Unikālā ģitāras skaņa tiek nodrošināta, izmantojot īpašu soundbar uzbūves tehniku, kuras noslēpumu Mayson līdz šim atsakās izpaust. Standarta x-bracing korpusa ribas, kādas parasti izmanto akustiskajās ģitārās, Mayson instrumentos tiek izmainītas, kas izskaidro unikālo un plūstošo skaņu ikvienai ģitāras stīgai.

Kopumā esošajā cenas diapazonā M1/SCE ir augstas kvalitātes ģitāra, lai arī tas ir tikai ieskats tajā, ko spēj ražotājs Mayson. Pateicoties kvalitatīvajiem materiāliem, kas izmantoti ģitāras uzbūvē, precīzi izstrādātajām detaļām, kā arī modernajai elektronikai, ražotāja Mayson “rokrakstu” nav iespējams neatpazīt.

Plusi: skanējums, elektronika, cena

Mīnusi: mīnusu šajā cenas diapazonā nav

Aptuvenā cena:  500,00 Eur

Atstāt komentāru