SX EG1K elektriskās ģitāras komplekts

SX EG1K elektriskās ģitāras komplekts Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Viens no labākajiem elektriskās ģitāras komplektiem iesācējiem.

4.1

Parasti uz komplektiem gribas skatīties mazliet aizdomīgi, taču šajā gadījumā jāatzīst, ka aizdomām nav nekāda pamata. SX EG1K ģitāras komplekts ir pārsteidzoši labs.

SX EG1K elektriskās ģitāras komplektā ietilpst pati ģitāra, 10W pastiprinātājs un kaudze visādu noderīgu nieku, to skaitā mediatori, DVD un biedra status iekš rockhousemethod.com, kur varēsi pakonsultēties ar citiem spēlētājiem un nodarboties ar pieredzes apmaiņu. Taču ne par to – svarīgākā tomēr ir pati ģitāra.

Ģitāras korpuss ir gatavots no alkšņa, 22 ladu grifs, savukārt, ir skaisti nostrādāta liepa ar rožkoku. Šai ģitārai ir 1 skaļuma regulētājs, 2 toņa regulētāji un 3 single coil skaņas noņēmēji ar piecu režīmu pārslēdzēju. Arī pieejamie krāsu toņi ir gaumīgi un visai universāli  – Black, Candy Apple Red un Sunburst. 

Patīkami redzēt, ka arī pārējās komplekta daļas nav no prastākā gala. Pastiprinātājs nodrošina 10w jaudu un 2 kanālus (Clean un Overdrive), ģitāras somai ir neliels polsterējums, turklāt līdzi nāk arī elektriskais skaņotājs. Pērkot visu atsevišķi, bez ģitāras, tas izmaksās līdzinātos gandrīz vēl viena šāda komplekta iegādei. Protams, jārēķinās, ka komplekti ir diezgan bezpersoniski un vienkārši, domāti tiem, kas tikai plāno sākt mācīties un nav līdz galam pārliecināti cik noturīga būs interese spēlēt.

 

Secinājums ir viens –  SX EG1K ir perfekts variants iesācējam, turklāt par pieņemamu cenu.

Atstāt komentāru