Ibanez GSR180 basģitāra

Ibanez GSR180 basģitāra Matiss
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Kopumā Ibanez GSR180 ir normāls un uzticams pirmais instruments, kas būs labs kompanjons iesācējam.

3.2

Šī, Indonēzijā ražotā ģitāra, ir lētākais Ibanez GSR sērijas modelis, kas pārsteidz ar savu kvalitāti un dizainu. Ļoti laba izvēle iesācējiem. Tās aprīkojumā ietilpst fiksētais tiltiņš, pasīvā elektronika un 22 ladu rožkoka grifs. Pats korpuss, savukārt, izgatavots no Austrumu sarkankoka, kas ir ļoti izplatīts materiāls “lētā” gala ģitārām, bet ģitāras kakls taisīts no kļavas.

Paturot basģitāru rokās, tā šķiet patīkami viegla un labi izbalansēta, arī vizuāli GSR180 izskatās diezgan labi, lai gan pāris nenozīmīgas paviršības kvalitātes ziņā ir pamanāmas. Tā ir pieejama divos toņos – Sunburst un Black.

Ģitāra ir pietiekami daudzpusīga, lai izpildītu visu, kas no tās tiek sagaidīts. Par skaņas kvalitāti kopumā sūdzēties nevar, lai gan dažreiz mēdz gadīties kāds lieks troksnis, kas spēlējot “dzīvajā” varētu pabojāt kopējo iespaidu, bet citādi – nav ne vainas. Džezam raksturīgs pamatskanējums. Priecē fakts, ka bass ir gana jaudīgs, lai nepazustu uz pārējo instrumentu fona. Sapārojot to ar labu pastiprinātāju, rezultāts ir daudzkārt labāks nekā varētu gaidīt. 

Kā jau iepriekš pieminēju, Ibanez GSR180 komplektācijā ietilpst divi pasīvie skaņas noņēmēji, divi “tone” slēdži un viens slēdzis skaļuma regulēšanai. Skaņas ziņā piemērotāks rokam un džezam, metāla entuziastiem šis bass varētu šķist nedaudz par pliekanu, bet tas ir mans subjektīvais viedoklis.

Kopumā Ibanez GSR180 ir normāls un uzticams pirmais instruments, kas būs labs kompanjons iesācējam. Vienīgais, kur varētu mazliet piekasīties, ir volume un tone slēdžu neprecizitāte, bet ņemot vērā cenu kategoriju, kurā ģitāra ierindojas, tā tomēr ir pieciešama nianse.  

Cena: ~ 130,00 Ls (~ 185,00)

ibanez_gsr180 ibanez_gsr180

Atstāt komentāru