Cort AD880CE Elektroakustiskā ģitāra

Cort AD880CE Elektroakustiskā ģitāra Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Cena

Kopsavilkums: Ļoti laba ''drednought'' tipa ģitāra ar lielisku skanējumu.

4.1

Vai šī ģitāra tevi pārsteigs? Domāju gan..

Ja līdz šim neesi bijis pazīstams ar Cort brendu, tad tagad ir piemērots brīdis, lai šo situāciju labotu. Šobrīd viņi ir vieni no ražīgākajiem ģitāru ražotājiem pasaulē. Viņi ir radījuši ģitāras tādiem uzņēmumiem kā Ibanez, Epiphone un G&L, tādēļ brīdī, kad paņem rokās kādu no Cort gičām ir sajūta, ka tās ir stipri vien labākās par parastajām “sākuma gala” ģitārām. Un tas nav pārsteidzoši, jo šis uzņēmums patiešām šo to zina par labas kvalitātes instrumentu radīšanu.

Sāksim ar paša instrumenta kvalitāti. Cort pieder pašiem savas ražotnes Korejā, kas nozīmē, ka viņiem ir iespējas kontrolēt gan kvalitāti, gan iekšējo menedžmentu un loģistiku kopumā, kas parasti ir galvassāpju iemesls citām ģitāru kompānijām.

Šī konkrētā ģitāra gan ir ražota Indonēzijā, tomēr Cort AD880CE modelī ir ievērotas visas tās nianses, kas rada kompānijas labo tēlu – grifa profils, tiltiņa dizains, sabalansētais korpuss un kopējais skanējums. Ģitārai ir viegli sasniedzams bateriju nodalījums, kas ir diskrēti novietots ģitāras lejasdaļā, tādā veidā atbrīvojot sānus no liela un ne gluži par “izskatīgu” dēvējamu dekoru.

Cort-ad880ce-elektroakustiska-gitara


C profila trīsdaļīgais sarkankoka grifs ir satriecošs un nodrošina teicamu spēlējamību.
Tas viss ir pateicoties satīna apdarei, kas nodrošina perfektu slīdamību un turklāt lieliski sader ar ģitāras koptēlu. Rožkoka tiltiņā iegravētā iedobe nodrošina zemāku tapu novietojumu un attiecīgi optimālu leņķi stīgām. Tas ne tikai nodrošina nevēlamo rīvēšanos gar tiltiņu, kas parasti ietekmē arī tapu stabilitāti, bet arī uzlabo skaļumu.

Ģitāra ir pamatīga, taču nav pārāk smaga. Paņemot instrumentu rokās viss tajā šķiet gluži vienkārši .. ērts. Turklāt uz to ir patīkami skatīties, estētika ir ļoti gaumīga – dekoratīvais “gold leaf” apšuvums un skaņas cauruma apdare, melnie stīgu novilcēji ir pamatīgi un stingri. Korpusa virsējā daļa izgatavota no egles, bet sāni un aizmugure – sarkankoka.

Cort_AD880CE_NATDreadnought tipa ģitāru šarms, slēpjas to akustiskajā performancē. Šī ģitāra ir uzmundrinoši artikulēta, īpaši runājot par basa skanējumu. Skaņa nav saspīlēta vai trauksmaina, bet gan patīkami silta. Vidustoņi ir ļoti labi sabalansēti ar zemajiem, tādēļ tonis ir ļoti konsekvents. Lai gan profesionālam fingerpicking tehnikas cienītājiem šis nav pats optimālākais instruments, AD800CE sevī iemieso daudzas kvalitātes, tostarp precizitāti un nošu asumu. Runājot par elektroniku, AD800CE aprīkots ar Cort CE304T preampu, iebūvēto skaņotāju, ekvalaizeru un skaļuma slēdzi – viss ir ērti un vienkārši regulējams.

Gala slēdziens – Cort striktie kvalitātes kontroles mehānismi ir atmaksājušies. Vienīgās nianses, ko pamanīju bija nedaudz apvalkātais logo uz grifa galvas un pāris sīku nepilnību. Visādi citādi ģitārai ir lieliska vērtība.

Plusi: Spēlējamība, labi definēti un skaidri toņi. Laba cena.

Mīnusi: Pāris sīkas vizuālas nepilnības

Cort_AD880CE_preamp

 

Atstāt komentāru