Blackstar Fly 3 mini pastiprinātājs

Blackstar Fly 3 mini pastiprinātājs Madara
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Cena

Kopsavilkums: Viens no labākajiem mini izmēra ģitāru pastiprinātājiem.

3.7

Blackstar Fly 3 combo tipa ģitāras pastiprinātājs nereti tiek dēvēts par “zelta standartu”, salīdzinot ar citiem mini klases pastiprinātājiem. Kaut arī tas ir diezgan maza izmēra – tā tomēr nav rotaļlieta, bet neticami labas kvalitātes skaņas pastiprinātājs, ko ērti var ņemt līdzi ceļojumos vai piknikā pie dabas, pateicoties iespējai enerģiju nodrošināt ar bateriju palīdzību.


Izmantojot mazāka izmēra pastiprinātāju, jārēķinās ar mazāka izmēra skaļruni un mazāku skaņas frekvences diapazonu. Ražotājs Blackstar radījis Fly 3, cenšoties atrisināt šo problēmu, apvienojot, šķiet, nesavienojamas lietas – lielisku skaņu un kompaktu dizainu.

blackstar-webAplūkosim to tuvāk. Kaut arī pastiprinātājs būvēts no plastmasas, tā ir kvalitatīva un šķiet pieteikami izturīga. Barošana tiek nodrošināta ar sešām AA tipa baterijām. Tomēr tiem, kam nepieciešams uzticamāks enerģijas avots, iespēja papildus iegādāties un pievienot arī strāvas adapteri.

Pastiprinātāja radītā skaņa ir visai iespaidīga, ņemot vērā ierīces nelielos izmērus un salīdzinoši niecīgo 3W skaļruņa jaudu. Pēdējā laikā arvien vairāk kompānijas sākušas ražot maza izmēra pastiprinātājus, ko iespējams pieslēgt datoram, telefonam, hi-fi skaļruņiem un Blackstar Fly 3 nav izņēmums. Arī šim pastiprinātājam iespējams pievienot atsevišķu skaļruni, lai  iegūtu spēcīgāku skaņu.  Ar Blackstar papildus skaļruni var iegūt 6W jaudīgu stereo skaņu.

Runājot par efektiem, iekļautais Tape Delay ir interesants papildinājums, kas nodrošina “atbalss efektu”, noslēpumaināka toņa radīšanai. Lai ģitārspēle nekļūtu vienmuļa, noder clean un overdrive efekti. Īpaši vērts pieminēt EQ, kas ietver paša ražotāja patentēto Infinite Shape Feature, jeb ISF funkciju. ISF dod iespēju regulēt skaņu bass, middle un treble skaņas diapazonos ar vienu slēdzi, pakāpeniski veidojot pārejas, tādā veidā radot pavisam jaunas “nestandarta” skaņas.

Pastiprinātājā iekļauti tādi kontroles slēdži, kā Gain, Volume, EQ, Delay Time, kā arī Delay Level kontroles slēdzis. Blackstar Fly 3 iebūvēta 3,5mm jack ieeja, dodot iespēju pastiprinātāju savienot ar mobilo telefonu, datoru vai kādu citu ierīci, kā arī iekļauta austiņu izeja. 

blackstar_fly_amp4

Kopumā Blackstar radījis lietošanai ērtu un praktisku skaņas pastiprinātāju, kas savam izmēram rada visai augstas kvalitātes skaņu. Pastiprinātājs lieliski piemērots ceļojumiem, spēlēšanai pie dabas nelielā draugu lokā, kā arī citiem pasākumiem, jo ir ērti pārnēsājams un enerģiju iespējams nodrošināt izmantojot baterijas. 

Plusi: Tape Delay efekts; ISF funkcija; kvalitātes atbilstība cenai.

Mīnusi: nedaudz trokšņaina skaņa, izmantojot single-coil skaņas noņēmējus, kā arī clean un semi-dirty efektu toņi varētu būt skaļāki.

Aptuvenā cena: ~ 70 Eur

One Comment

  1. juris
    at 09:01 - Reply

    cena itkā pieņemama, būs jāpadomā

Atstāt komentāru