Jaunums – Yamaha PSR E343

Yamaha PSR sērijas modeļi daudzu gadu garumā dominē portatīvo aranžētāju tirgū. Šogad Yamaha ir uzlabojusi dažus no modeļiem, pilnveidojot tos un papildinot ar vairākām mūsdienīgām un inovatīvām opcijām. Kā viens no jaunumiem ir PSR E343 modelis. Piedāvājot satriecošu skaņu un stilu klāsta daudzveidību, Yamaha PSR E343 paver durvis plašām muzikālās pašrealizācijas iespējām. Daudzpusīgais un portatīvais Yamaha PSR E343 sintezators pierāda to, ka studija nav obligāts priekšnosacījums, lai ierakstītu mūziku. Pilnībā aprīkots ar nepieciešamākajiem rīkiem dziesmu rakstīšanai un izcilām instrumentu skaņām, PSR E343 nodrošina visu, kas vajadzīgs, lai vienkārši apsēdies, varētu sekot domas lidojumam un izbaudīt spēlēšanas prieku.

Yamaha_PSRE343

PSR E343 piedāvā 550 instrumentu skaņas, kas atveido gan klavieres, ērģeles, stīgu instrumentus, pūšamos instrumentus, gan daudz ko citu. Turklāt, vari ielādēt kādu no daudzajiem piedāvātajiem stiliem un virtuāla fona grupa dabīgi piespēlēs tevis atveidotajai melodijai. Sintezatoram pieejams arī melody suppressor, kas ļauj tev spēlēt līdzi iemīļotajām melodijām. Style funkcija nodrošina izvēli starp 136 fona pavadījumiem.

Yamahas sintezators dod tev pilnīgu brīvību spēlēt tādu mūziku, kas tev patīk vislabāk un iebūvētais divu celiņu rakstītājs, ļauj momentāni ierakstīt tavas radošās izpausmes, lai dalītos tajās ar citiem.

Melody suppressor funkcija, pielāgo tavu mīļāko dziesmu tā, lai tu viegli varētu spēlēt līdzi – vienkārši pievieno sintezatora AUX In portam jebkuru ierīci, kam ir line izeju (piemēram, Ipod, Iphone, datoru utt.) un spēlē kopā ar saviem iemīļotajiem māksliniekiem.

PSR E343 ir 61 taustiņu piesitienjūtīga dinamiskā klaviatūra, iebūvēta apmācību sistēma un aplikācijas, kas paredzētas IPhone/IPad un IPod touch lietotājiem.

Cena: vidēji 140,00 Ls (~ 199,00 Eur)

Atstāt komentāru