Cort Guitars iepazīstina – Sunset Nylectric

Sunset Nylectric melna fonsCort Guitars paziņojuši par jauna modeļa laišanu klajā – Sunset Nylectric. Šī neilona stīgu elektriskā ģitāra ir jaunākais akustiskas skaņas iedvesmotais papildinājums uzņēmuma jau esošajai Sunset sērijai.

Sunset Nylectric modelis tika projektēts, lai tuvinātu elektrisko, akustisko un klasisko ģitāru spēlētājus, savienojot klasiskās ģitāras iezīmes ar elektriskās ģitāras neuzkrītošo, tradicionālā izskata korpusa dizainu.

25,6 collu mērogā Sunset Nylectric ģitāra pauž eleganci gan inženierijā, gan klasiskās spēles iespējās, tai pat laikā saglabājot visaugstāko uzbūves kvalitāti. Ģitāras modelis ietver egles virsmu un atvieglināta sarkankoka, viengriezuma korpusu, veidotu elektrisko ģitāru spēlētājiem, kuri vēlas spēlēt klasisko ģitāru “dzīvajā”. Skaņas noņēmēju sistēma ietver Fishman priekšpastiprinātāju, augšējo frekvenču, basa un skaļuma kontroles, izvietotas turpat, kur citām elektriskajām ģitārām.

Ģitārai ir sarkankoka pieskrūvējamais kakls, rožkoka grifs, un klasiskie stīgu novilcēji. Tā izcelta ar melnu apšuvi un ērtu 45mm platu kaklu. Sunset Nylectric pieejamas dabiskā, caurspīdīgi sarkanā un melnā krāsā, un tām ir  D’Addario EXP46N standarta neilona stīgas.Sunset Nylectric koka

One Comment

  1. Andris
    at 15:35 - Reply

    Gaidām Sunset Nylectric!

Atstāt komentāru