Promark izdod Active Wave 570 – bungu kociņi, kas aktivizējas siltumā

Glenn_KotchePromark ir atklājuši savus pilnīgi jaunos, profilētos bungu kociņus, kas aktivizējas siltumā – Active Wave 570, kas dizainēti sadarbībā ar grupas Wilco bundzinieku Glenu Kotče (Glenn Kotche).

Radīti, lai atbilstu visām Glena prasībām, jaunajiem kociņiem ir ActiveGrip, satvēriena vietas pārklājums, kas aktivizējas siltumā, radot labāku saķeri ar rokām spēlēšanas laikā, kad spēlētāja rokas sāk uzkarst un svīst. Tiem ir arī jaunais WaveHandle– viļņveidīga forma roku turēšanas vietā, kas nodrošina vēl stingrāku satvērienu un ērtu vietu visiem pirkstiem.

“Uzstāšanās ar Wilco un citi mani projekti pieprasa, lai būtu speciāls risinājums kociņu satvēriena vietai, uz ko es varētu paļauties un kas nebūtu sintētiska, vai no gumijas”, saka pats Kotče. “Uzstāšanās sākumā jaunie ActiveGrip rada sajūtu kā standarta koka bungu kociņi, bet kad manas rokas sāk svīst, tiem uzlabojas saķere. Tas ir būtisks atklājums satvēriena ziņā. Kā arī WaveHandle dizains, kas jau darbojas pats par sevi, dod papildus kontūras satvērienam. Vienmēr esmu sapņojis par šāda veida bungu kociņiem un esmu lepns dalīties šajā atklājumā ar citiem bundziniekiem, kuri arī spēlējot pieprasa pilnvērtīgu kociņu satvērienu, nezaudējot pareizo jūtību.”

ActiveWave570

One Comment

  1. marcus
    at 13:27 - Reply

    kārtīgam bundziniekam tas vis nav nepieciešams, pliks mārketings!

Atstāt komentāru