Epiphone laiduši klajā Les Paul 100. jubilejas ģitāras

Epiphone laiduši klajā ierobežotas tirāžas, īpaši izgatavotās Les Paul 100. jubilejas izskata ģitāras.

EpiphoneLTDLPCustom_tuvplans2Šogad Epiphone, the House of Stathopoulo atzīmē Lesa Pola 100. dzimšanas dienu ar jauno Ltd. Ed. Les Paul ģitāras īpaši izgatavoto jubilejas modeli. Tas ir satriecošs, unikāls un apvieno sevī Lesa Pola iecienītās iezīmes- žilbinošas 24 karātu, apzeltītas metāla detaļas un grifa regulēšanas skrūves nosedzošo plāksnīti, kurā iegravēts “Les Paul 100th Anniversary”, perlamutra inkrustācijas, kādreizējo vintage izskata Epiphone zīmolu no cirkonija, spēcīgus ProBucker™ skaņas noņēmējus ar coil-split funkciju, kā arī 100. jubilejas cieto ģitāras koferi, vintage stila siksnu, trīs suvenīra mediatorus, autentiskuma sertifikātu un daudz ko citu!

Ģitārai ir klasisks sarkankoka korpuss ar iecienīto Les Paul profilu, ķiršu krāsas un sarkankoka apdari, kā arī dabisks nobeigums ar AAA sarkanās kļavas apdari. 

Less Pols visas dzīves garumā bija Epiphone ģimenes draugs, un ar dibinātāju Epi Stahopoulo’s iedrošinājumu, Less izmantoja Epiphone ražotni Ņujorkā, lai radītu savu pirmo ģitāru. Less turpināja būt Epiphone fans visu atlikušo mūžu un jaunais, skaistais Ltd. Ed. Les Paul īpašais 100. jubilejas izskats ir piemērota un lieliska goda izrādīšana vispopulārākajai rokenrola ģitārai pasaulē un tās vienlīdz cienītajam izgudrotājam.

Tie ir sasodīti labi instrumenti, es to varu apzvērēt!” Less ir teicis par Epiphone Les Paul. “Bērns var tikt pie Epiphone un viņam būs kaut kas patiesi vērīgs, nevis grabažu kaudze, kā daudzi citi zīmoli. Viņš uz tā var lieliski mācīties, spēlēt to, un tā kalpos viņam visu viņa mūžu.”N_110115B6

Atstāt komentāru