Jaunais Kilburn Bluetooth pastiprinātājs no Marshall

Marshall iepazīstina ar savu jaunāko produktu – kompaktu Kilburn skaņas pastiprinātāju, kas īpašs ar bluetooth savienojuma iespēju.

marshall_kilburn_3Jaunais pastiprinātājs Kilburn ir ieturēts klasiskajā Marshall stilā un ir pieejams melnā krāsā vai ar krēmkrāsas apdari. Skaistu vizuālo iespaidu piešķir zeltītas krāsas detaļas un Marshall logo. Jaunajā Kilburn ietverts 4” skaļrunis + 3/4” mini skaļrunis (tweeter), kā arī bluetooth savienojuma iespēja un 3,5 mm jack ievade. 

Bluetooth opcija dod iespēju pastiprinātāju savienot ar smarthphone, datoru, vai kādu citu ierīci, neizmantojot vadus.

Kā apgalvo pats ražotājs – Kilburn ir viens no skaļākajiem pastiprinātājiem savā klasē. Tikai 3kg smago vintage stila pastiprinātāju iespējams ērti pārnēsāt, izmantojot ādas siksnu, un muzicēt jebkurā vietā pateicoties 20 stundu bateriju darbības laikam. Jāpiebilst, ka bateriju darbības ilgums noteikts pie 50% skaņas stipruma.

Augšējā panelī iebūvēts Marshall tradicionāla tipa kontroles panelis, kas ietver skaļuma slēdzi, bass un treble slēdžus, kā arī source/wake un pair regulācijas slēdžus. 

Kopumā jaunais pastiprinātājs atspoguļo Marshall raksturīgo izskatu un skaņu. Kilburn ir kompakts inženierijas meistardarbs, kas var lepoties ar kvalitatīvu un tīru toņu skanējumu visā skaņas diapazonā. 

Tiesa gan Kilburn paredzētā cena ~ 300 Eur, manuprāt – ir vismaz 2 reizes par lielu tik mazam un salīdzinoši vienkāršam aparātam.

MARSHALL_kilburn

Atstāt komentāru