Ed Sheeran X Signature Edition ģitāra

Martin Guitar un britu mūziķis Eds Šīrans (Ed Sheeran) sadarbojušies, lai radītu jauno Ed Sheeran X Signature Edition ģitāras modeli. Tas būs turpinājums iepriekš –  2013.gadā izveidotajai LX1E Sheeran Signature Edition ģitārai.

Martin Guitar savas pastāvēšanas 182 gadu garajā laika posmā ir bijusi iespēja darboties kopā ar daudziem leģendāriem māksliniekiem. Tādēļ nav pārsteigums, ka šoreiz radīta ģitāra kopā ar mūziķi Ed Sheeran. Ģitāras īpatnības, ko noteikti vērts pieminēt, ir “X” veida grafika uz ģitāras galvas un grifa, padarot tās dizainu visai personīgu un oriģinālu. Uz solid tipa egles koka korpusa priekšpuses attēlots mākslinieka albuma logo, kas sešas reizes ieguvis platīna statusu. Jaunais ģitāras modelis īpaši piemērots muzicēšanai uz skatuves. Instrumentā iekļauta Fishman Isys T elektronika un SP Lifespan Martin stīgas.

Jāpiebilst, ka mūziķis visus ienākumus par katru jaunās ģitāras modeli gatavojas ziedot labdarībai, tāpat, kā rīkojās ar ienākumiem no iepriekšējā modeļa LX1E, kas, starp citu, tika pilnībā izpārdots.

EdSheeranXSignatureEdition_x

 

Atstāt komentāru