Lai izvairītos no mūžīgās kociņu maiņas, salaušanas vai nolietojuma rezultātā, kas rodas trāpot pa Hi-Hat šķīvja aso malu ar kociņa plāno augšdaļu(1.), mēģiniet izmantot kociņa galu vispārējām notīm (ne akcentiem), sitot precīzi pa Hi-Hat šķīvja virsmu(2.) un, ja jums jāspēlē skaļi, izmantojiet biezāko kociņa “pleciņu”(3.) sitienam pret Hi-Hat malu. Tas ne tikai pasargās kociņu, bet padarīs skaņas akcentu efektīgāku.
Lai arī solo bungas stīpas sitiens dod spēlei jaudīgu akcentu, tam ir nelāgs blakusefekts – kociņa sašķelšana vai pārplēšana vidusdaļā, kā rezultātā kociņš pārlūzt vai saplīst pa šķiedrām. Vienkāršs risinājums kā pagarināt to dzīves ilgumu ir aptinot tos ar izolācijas lentu, divās vai trīs kārtās, 3–4 centimetru platumā. Lenta nolietosies, taču to iespējams no jauna nomainīt.
Izvairīties no kociņa nomešanas kādā brīdī, uzstāšanās laikā ir gandrīz neiespējami. Piesardzības nolūkā izmēģiniet spēlēšanu ar blakus novietotiem rezerves kociņiem. Vienu pāri kreisās rokas pusē, vienu labās rokas pusē – tur, kur tiem var viegli un ātri piekļūt. Bungu kociņus iespējams novietot dažādās, ērti pieejamās vietās, kā arī novietot izritinātu kociņu somu sev vienkārši aizsniedzamā attālumā, tā, ka spēles laikā neviens pat nepamanītu, kā paņemat kociņus.
Vēl viens padoms, kā atvieglot sev spēli – ja izmantojat dažāda smaguma vai tipa kociņus, tad atzīmējiet to apakšas ar dažādām krāsām, lai uzreiz spētu noteikt, kurš ir kurš.