Yamaha Absolute Hybrid Maple bungu komplekts

Jau iepriekš Yamaha ir pārsteidzis ar kvalitatīviem un mūsdienīgiem akustisko bungu komplektiem, kā piemēram – Custom Live modeli, bet šoreiz tā mums piedāvā ceturtās paaudzes Absolute sēriju – Absolute Hybrid Maple, iekļaujot tajā jaunas un mērķtiecīgi izstrādātas tehnoloģijas.

Absolute Hybrid sērijas instrumentos pielietota hibrīda tipa korpusa tehnoloģija, kas izmantota arī Absolute Hybrid priekšteča – PHX sērijas modeļos. Absolute Hybrid korpuss veidots trīs kārtās, kur vidējā kārta veidota no cietā un smagā Āfrikas rožkoka, bet abas ārējās kārtas veidotas no kļavas koka, kas labi atpazīstams pēc tīrā toņa. Šāda veida hibrīda tipa dizains nodrošina bagātu un dzidru skaņu visā skaņas dinamikas diapazonā no pianissimo līdz fortissimo.

Hook lugs nodrošina vieglu un ērtu galvas nomaiņu, precīzu skaņošanu. Lug basses dizainēti, lai maksimāli izceltu hibrīda korpusa skaņas rezonansi. Evolucionārs solis no YESS II Toma turētāja uz YESS III vēl vairāk uzlabo skaņas kvalitāti. Ļaujot korpusam vadīt skaņas vibrācijas daudz brīvāk, YESS III dod iespēju producēt kvalitatīvāku skaņas rezonansi un ilgāk noturēt skaņu. Bungu statīvu vieglais svars un mazais saskares laukums ar korpusu nodrošina labāku korpusa vibrāciju, radot spēcīgāku skanējumu.

Yamaha_absolute_maple_black

Vent holes (ventilācijas atveres), kuru galvenais uzdevums ir nodrošināt gaisa cirkulāciju bungu spēles laikā, ir liela nozīme kvalitatīvas skaņas nodrošināšanai, ne tikai ietekmējot bungu spēles sensoro sajūtu, bet arī sākotnējai skaņas toņa un ilguma noturēšanai. Iepriekšējo prototipu izstrādes laikā, Yamaha izpētījis optimālo vent holes skaitu un novietojumu, atkarībā no gaisa ietilpības ikvienās bungās, kas iekļautas Absolute Hybrid Maple komplektā. Papildus vent holes nodrošina kvalitatīvu mūzikas toņu nokrāsu, skaņas kontroli un zemas frekvences skaņu kvalitāti.

Trīs gadu laikā Yamaha izgatavojis bungu komplekta prototipus, ko testējuši mūziķi – vieni no nesaudzīgākajiem kritiķiem mūzikas instrumentu industrijā, līdz tas nonācis pie Absolute Hybrid Maple pašreizējās tehnoloģijas. Yamaha atzīst, ka ražotājam paveicies, izstrādājot instrumentu, kas dod iespēju izpaust ikvienu domu un radošo ideju, ko vien iespējams iztēloties. Absolute Hybrid Maple komplekts ir instruments, kas priecē gan ar skaņas kvalitāti, gan izskatu.

 

Atstāt komentāru