Wi-Fi datu pārraides ierīce no Ingenious Audio

Sadarbībā ar Glāzgovas universitāti, Ingenious Audio izstrādājusi jaunu tehnoloģiju, kas palīdzēs vienkāršot  mūzikas ierakstīšanu mājas apstākļos. JACK, tā sauc šo ierīci, kas pamatā ir bezvadu sistēma, kas darbojas ar Wi-Fi.

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku izmanto bezvadu savienojuma iespējas datoriem, telefoniem un citām ierīcēm. Arī skatuves bezvadu sistēmas vairs nav nekas jauns. Ģitārām paredzētas bezvadu sistēmas jau ir iespējams iegādāties labu laiku, tomēr neviens vēl nepiedāvāja augsta līmeņa Wi-Fi datu pārraides tehnoloģiju. JACK_guitar_cable_2

Ingenious Audio četru gadu laikā pārveidojis Wi – Fi sistēmu, izveidojot JACK.  JACK nodrošina studijas kvalitātes 24 bitu tiešsaistes audio ierakstu. Unikāla pieeja nodrošina failu pārraidīšanu nesaspiestā veidā, tādējādi saglabājot dabīgos toņus nepārveidotus. 

JACK_guitar_cable

JACK noder miljoniem ģitāristu, kuri nodarbojas ar ģitārspēli mājas apstākļos un vēlas atbrīvoties no liekiem vadiem un vienkārši pieslēgties pastiprinātājam, pedāļiem vai mobilai ierīcei. Tādu augstfrekvences sakaru izmantošana, kā Bluetooth nebūt nav piemērotākais variants tiešsaistes audio failu pārraidei, jo tam ir liels informācijas pārraides laiks. Savukārt, JACK tehnoloģija ir aptuveni 13 reizes ātrāka par Bluetooth.

Atstāt komentāru