Vox Mini5 Rhythm pastiprinātājs

Vox Mini5 Rhythm pastiprinātājs Matiss
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Ielas muzikantiem un guļamistabas treniņiem.

3.7

Ielu muzikanti ir visai.. krāsaina cilvēku grupa. Starp šiem, par ielu māksliniekiem dēvētajiem, ir gan talantīgi mūziķi, gan tādi, kam instrumentu vajadzēja atņemt jau brīdī, kad tas pirmoreiz tika paņemts rokās. Lai arī cik atšķirīgi šie cilvēki nebūtu – viņiem visiem ir kopīgs viens – vēlme tikt dzirdētiem.

Vox Mini5 Rhythm pastiprinātājam piemītošās kvalitātes nodrošina to, ka tas var būt ne tikai labs sabiedrotais ielu iekarošanai, bet arī noderīgs kompanjons mājās.

Uzbūve: pārsteidzošā kārtā Mini5 savā sīkajā, sudrabkrāsas kastītē pamanījies sabāzt diezgan padaudz visādu ietaišu – 11 amp modeļus, 8 VOX Valvetronix sērijas efektus, kā arī auxiliary un mikrofona inputus fona skaņu celiņiem un bekvokālam. Iepriekšminētās lietas bija pieejamas jau vecajos Mini3 modeļos. Ar ko atšķiras Mini5?  Galvenokārt ar divām lietām – lielāku un jaudīgāku 6.5 collu skaļruni un vairākiem ritma sempliem – 99, ja gribam būt pavisam precīzi.

Skaņa: sāksim ar toņiem, modelis piedāvā diezgan padaudz visādu iespēju, vienīgais, kas man ne pārāk patīk – saraustītais distortion efekts. Taču realitātē, lielākā daļa spēlētāju tāpat pa lielam izmantotu tieši Line in iestatījumus, kas piedāvā tīru signālu. Kopā ar pāris pārliecinošiem efektiem – divi delay, divi reverbi, compressor, chorus, flanger un tremolo – tev būs gana nospodrināta dzīvā skaņa, lai iepriecinātu garāmgājēju ausis.

vox_mini5_rhythm

Tomēr tam visam nebūtu nekāda dižā nozīme, ja Mini5 pazustu ielas trokšņos, bet jāsaka kā ir – mazā kastīte savu darbu pilda nevainojami, 5W combo nodrošina gana lielu jaudu (starp citu, Vox Bassilator tehnoloģija no mazajiem skaļruņiem izspiež negaidīti labu basu). Protams, ka lielākā koncertā viņš pazudīs pilnībā, bet tam arī Mini5 nekad nav bijis paredzēts.

Visādi citādi viņu lieliski var izmantot arī mājās – treniņiem un sīkiem mēģinājumiem. Tam īpaši noderīgi ir jau iepriekšminētie ritma sempli, kas ļauj procesam pieiet radošāk un produktīvāk. Dažas perkusijas ir bišku neizdevušies (klamzīgas un smagnējas), bet pa lielam viss ir ļoti labi. Entuziasms rodas procesā.

Ir neiespējami sīkāk iztirzāt visas nianses, ko piedāvā Vox Mini5 (piemēram, skaņotājs, kas atpazīst tikai E notis, power setting slēdzis, kas samazinot skaļumu paildzina baterijas dzīvi līdz par 19 stundām, kā arī delay/reverb efekti mikrofona kanālam).

Secinājums: šis portatīvais brīnums ir lielisks ielu muzikantiem un guļamistabas treniņiem. Interesants aparāts – maza kaste ar daudz ekstrām.

Plusi: mazajam izmēram ļoti labas zemās skaņas un bass, daudz visādu fīču, tīri (akustiskie) toņi

Mīnusi: Gain toņi nav diez ko pārliecinoši

Vidējā cena: ~ 100,00 Ls  (~ 142,00 Eur) 

vox_mini5_rhythm

Atstāt komentāru