Vintage V6 Icon elektrisko ģitāru sērija

Vintage V6 Icon elektrisko ģitāru sērija Kristaps
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Lielisks ''vecinājums"!

3.9

Kāda ir tava attieksme pret vecinātiem instrumentiem, ko piedāvā, piemēram, Fender, Gibson vai Washburn? Ja gadījumā tev izdosies klātienē apskatīt šādu veidojumu, būs tikai divi iespējamie scenāriji – tu šo ideju vai nu mīlēsi, vai ienīdīsi.

Fendera Time Machine process ir visaptverošs, lai neteiktu vairāk, un tā rezultātā instrumenti iegūst ļoti pārliecinošu un autentisku nolietojumu – izskatās tā it kā tos patiešām būtu skāris laika zobs, nevis nepraša ar smilšpapīru. Paturot rokās 1959. gada Relic Esquire, tu vari gandrīz sajust tā pusgadsimta garo vēsturi.

Opozīcijas pārstāvji, savukārt, varētu vaicāt – kāpēc? Kāda jēga tērēt ievērojamu summu, lai nopirktu ģitāru, kas ir mākslīgi vecināta un, lai gan izskatās savam laikam atbilstoši, ir bez jebkādas ievērojams vēstures un “stāsta”, ja tās vietā vari nopirkt daudz lētāku standarta ģitāru. Loģisks arguments, ne tā? Bet kā ir ar Vintage ražojumu? Vintage V6 Icon sērijas modeļiem pirms kāda laika pievienojās jauns radinieks, saukts par V6MRFR.

vintage-v6mrfr-icon-gratisy_0_b (Copy)

Lai gan ģitāras krāsa ir nodēvēta par “Firenza red”, mums šķiet, ka dizainiski  “woodstock white” tomēr ir izdevies veiksmīgāks. Forma – klasiska stratocaster, double cut tipa giča. Teikšu godīgi, ar korpusa “vecinājumu” novietojumu viņi ir mazliet pārcentušies. Pozitīvais aspekts –  vietām redzams koks šāda veida instrumentiem ir must have, un tas te ir ticis respektēts. Iesākumam gana labi. Pietiekami autentiski izskatās arī tremolo daļas, slēdži un pārējās metāla daļas.

V6MRFR_BACK_1_ (1) (Copy) (Copy)

Paldies Dievam, šim modelim nav mākslīgas rūsas, kas saķēzītu tiltiņa daļu un traucētu spēlēt. Lai gan rožkoka grifa virspuse cenšas atainot autentisku nodilumu un ir salīdzinoši plāna, ģitāru tomēr ir ļoti patīkami spēlēt. Vispār.. pateicoties spēlējamībai var pat piedot patizlo, dzeltenīgo krāsojumu, ar ko vairumā vietu ir aizkrāsots “nodilušais” koks.

Skaņa ir ļoti laba, nu.. pa lielam. Trīs Wilkinson Single Coil skaņas noņēmēji nodrošina to, ka piedāvāto toņu spektrs ir vairāk kā apmierinošs – ir gan agresīvais SRV skanējums, gan Knopfler stiklainā džinkstoņa, gan vel daudz visa kā cita. Vērts pieminēt, ka arī vibrato izvilina ļoti apmierinošus rezultātus. Nav par ko sūdzēties – ir labi. 

Gala spriedums: Normāls instruments tiem, kam šķiet interesants tas viss “vecinājuma” un vintage koncepts. Arī cena ir pilnīgi pieņemama. Krāsa, protams, ir gaumes lieta, bet mums labāk patika Sunburst un Woodstock White versijas.

Plusi: Foršs, tipiskam stratam līdzīgs skanējums. Detaļām pievērstā uzmanība.

Mīnusi: Savādais, gadījuma rakstura “apbružājumu” novietojums.

Cena: ~ 270 Eur

Atstāt komentāru