Vintage V400MH akustiskā ģitāra

Vintage V400MH akustiskā ģitāra Kristaps
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Ģitāra ar raksturu.

4.4

Vintage var lepoties ar vairāk nekā 40 dažādiem akustisko ģitāru modeļiem. Tādēļ, brīdī, kad paklīda baumas par jaunu, sarkankoka DN tipa ģitāras iznākšanu, daudzi interesenti ar nepacietību gaidīja galarezultātu. Intrigu paspilgtināja ziņas, ka Vintage V400MH tiks pozicionēts kā budžetam draudzīgs instruments, piemērots blūzam, folkam un pat rokam.

Vai ambiciozais mērķis ir sasniegts?

Pirmā lieta, kas iekrīt acīs ieraugot V400MH ir apbrīnojamais pabeigtības iespaids, ko tā rada. Katra detaļa ir perfekti nostrādāta. Pateicoties izcili precīzai kalibrācijai, visi ģitāras elementi izskatās ļoti smalki un piezemēti. Piemēram, grifa pamata bloks ir veidots no četrām daļām. Pats grifs vizuāli ir ļoti askētisks, un šajā gadījumā tas ir labi, ģitāras ieturētā stila dēļ nekādas papildus dekorācijas nemaz neprasās.

Vintage_V400MH

Vintage V400MH ģitārai ir hroma stīgu novilcēji, sarkankoka korpuss, austrumu sarkankoka un rožkoka 20 ladu grifs.  Īpaša uzmanība tikusi pievērsta beigu apstrādei – skaists lakojums ar vieglu spīdumu piešķir ģitārai īstu eleganci.

Instruments ir piemērots dažādām tonālajām vajadzībām. Dziļi un skaidri vidustoņi, kombinācijā ar drūmu un piesātinātu basu rada pārliecinošu performanci. Ģitāra ar raksturu.

 

Plusi: tā ir dinamiska, taču skanējums ir vienmērīgs, piesātināts, skaidrs un neapšaubāmi muzikāls.

Mīnusi: vienkārši stīgu novilcēji un plastmasas tapas.

Cena: ~ 250,00 Eur

Atstāt komentāru