Vintage V100 AFD Paradise elektriskā ģitāra

Vintage V100 AFD Paradise elektriskā ģitāra Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Paradise V100 AFD ir varens ķēriens. Nezinātājam noteikti šķistu, ka šī ģitāra maksā vismaz 2 reizes vairāk.

4.4

Daudzi classic un hard rock fani jau izsenis ir devuši priekšroku Les Paul single cut stila ģitārām – patiesībā, tā jau ir ieguvusi Svētā Grāla statusi ģitāru vidū. Tādas zvaigznes, kā Jimmy Page, Jeff Beck, Erick Clapton, Zakk Wylde, Paul Kossoff un, protams, Slash ir padarījuši šo ģitāru par leģendāru instrumentu, ko iekāro ne viens vien. Diemžēl, daudziem no mums budžets ir ierobežots, un Gibsona LP, lai arī cik iekārojams nebūtu, cenas ziņā ir mazliet… par daudz.

Pašsaprotami, ka dažiem pieņemams liekas tikai oriģināls, bet ja tu piederi tam pulciņam, kas ir gatavs samierināties ar ko līdzīgu – šī ģitāra varētu būt tieši tas ko meklē. Tas pats leģendārais LP single cut stils, lieliska skaņa un pats patīkamākais – daudz demokrātiskāka cena.

Daudzus gadus Vintage ir radījis ģitāras, kas sevī iemieso labāko no leģendāriem ģitāru modeļiem. Kopš Vintage savā pusē ir pārvilinājuši ģitāras industrijas guru Trevoru Vilkinsonu, kas ir slavens ar izcilas kvalitātes skaņas noņēmēju un ģitāru aprīkojuma daļu radīšanu, līmenis ir cēlis vēl acīmredzamāk.

Vintage V100 AFD Paradise modelis ir mazliet uztjūnēta standarta V100 sērijas versija, kas, pārsteidzošā kārtā, ir vēl lētāka nekā AFD.

Vintage V100 AFD Paradise

Paradise korpuss ir veidots no sarkankoka. Grifs, kā jau tas pieņemts, gatavots no sarkankoka kobinācijā ar rožkoku, turklāt 22 ladu grifa virspusi rotā grezni perloīda ielaidumi. Stīgu novilcējiem ir klasiski Wilkinson tulpju dizaina skaņotāji.

Augšējā deka ir veidota no augstākas kvalitātes kļavas koka ar satriecošu dzintarkrāsas nobeigumu, kas, ņemot vērā ģitāras cenu, ir pārsteidzoši. Ģitāras kakls un korpuss rotāts ar elegantu, vintage stila dekoratīvo elementu.

Visi slēdži atrodas tieši tur, kur tiem jābūt – ērts trīs virzienu slēdzis skaņas noņēmēju pārslēgšanai, divas skaļuma un divas toņa kontroles. Ģitārai ir klasisks Tun-O-Matic stila tiltiņš un pāris Wilkinson Zebra humbukera tipa skaņas noņēmēji, kā arī šis modelis ir aprīkots ar diviem strap lock, kas ir ļoti patīkams papildinājums AFD Paradise ģitārai.

Kopējais iespaids par Vintage V100 AFD Paradise ģitāru ir lielisks. Tā nav pārāk smaga, bet ir pietiekami liela, lai varētu radīt skanīgu un piesātinātu toni pat bez pastiprinātāja, kas, viennozīmīgi, ir laba zīme. Tā ir tik labi nobalansēta, ka nerada arī nekādas problēmas spēlēt sēdus. Godīgi sakot, šīs ģitāras apveids un komplektācija liktu nokaunēties daudz dārgāku brendu pārstāvjiem.

Pieslēgta pastiprinātājam tā nodrošina lielisku toņu amplitūdu, sākot ar siltu džeza skanējumu, līdz pat blūza/roka smeldzīgajām notīm. Skaļuma kontrole ir ļoti ērta, tas pats sakāms arī par toņu kontroli – viss darbojās nevainojami. Mazliet piekasīties varētu skaņas noņēmējiem,  kuri “komplektā” ar tīru toni šķita, mazliet pliekani, taču ģitāra atdzīvojās brīdī, kad pieslēgta Marshall`am, tika palaista caur crunch kanālu.

Secinājums  – Paradise V100 AFD ir varens ķēriens. Nezinātājam noteikti šķistu, ka šī ģitāra maksā vismaz 2 reizes vairāk, un, kā jau minēju iepriekš, tā ir V100 sērijas uzlabots modelis, tādēļ, ja arī šī nav gluži pa kabatai, standarta V100 būs laba alternatīva.

Vintage_V100AFD_Paradise

Atstāt komentāru