Vintage Laka VUS50 ukulele

Vintage Laka VUS50 ukulele Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Kvalitatīvs instruments par saprātīgu cenu.

4.2

Šī ir sarkankoka, soprāna izmēra Vintage Laka VUS50 ukulele ar rožkoka grifu, komplektācijā ar Graphtech Nubone slieksnīšiem, kuriem tiek piedēvēta spēja lieliski izcelt basa frekvences. Graptech ģitāru pasaulē ir lieliska reputācija, tāpēc nav pamata neuzticēties viņu teiktajam. Turklāt Laka VUS50 izklausās patiešām labi.

Ukuleles sānā ir liels LCD skaņotājs, kas ataino skaņošanas procesu ne tikai izmantojot virtuālu adatu, bet arī mainot krāsas. Tas ir ļoti akurāts un vizuāli pamanāms. Varbūt pat mazliet par daudz. Būsim godīgi – tas ir milzīgs. Jā, tāda izmēra skaņotājs varētu būt noderīgs, ja šo ukuleli izmantotu koncertos, bet tā kā tai nav skaņas noņēmēja, pastāv visai maza iespējamība to jebkad redzēt uz skatuves. Es tomēr sliekšos domāt, ka mazliet mazāks skaņotājs, šajā gadījumā būtu racionālāka izvēle. Tomēr par spīti visam, tas ir pārsteidzoši lēts instruments un, par šādu cenu, laikam vajadzētu priecāties par to, ka tāds skaņotājs vispār ir.

Ladas ir skaisti apstrādātas, tonis ir vairāk nekā adekvāts mazajam korpusam un grifa galvā iegravētais logo ir daudz labāks par tipiskajām uzlīmēm. Liels pluss ir arī stīgu izvēle, ar kurām instruments tiek komplektēts, Itāļu Aquila stīgas dod spēcīgu un dzidru skaņu, pie tam ļoti labi notur skaņojumu.

Lai varētu ražot instrumentu par šādu samaksu, Vintage vajadzēja “šo to pieslīpēt”, un viņi to ir izdarījuši ļoti veiksmīgi, radot jauku instrumentu par sapratīgu cenu.

SPECIFIKĀCIJA:

  • Ģitāras korpuss: Sarkankoks
  • Grifa virsma: Rožkoks
  • Grifs: Sarkankoks
  • Ladas: 12
  • Stīgas: Aquila

vintage laka vus50

Atstāt komentāru