Variax Standard elektriskā ģitāra

Line 6 iepazīstina ar jaunu Variax Standard elektrisko ģitāru. Apvienojot Line 6 tehnoloģiju ar pasaulslavenā ražotāja Yamaha izcilo meistarību, Variax Standard ir pirmais vērienīgais abu kompāniju sadarbības “auglis”, kas izdevies visai veiksmīgi.

Jau iepriekš bijām rakstījuši, ka Yamaha pirms kāda laika iegādājās kompāniju Line 6, tādējādi radot iespēju izmantot abu kompāniju resursus un inovācijas mūzikas instrumentu izgatavošanai. Līdz ar to jaunajā Variax Standart ir sakombinēta Yamaha ģitāru izveides pieredze un Line 6 digitālo skaņu modelēšanas prasme, radot īpašu modeli ar ”autentiskiem” vintage toņiem, kas viegli pakļaujas ģitārista komandām.variax_standard_2

Iebūvētā Variax HD tehnoloģija piešķir skaņai raksturu un piesātinātu toņu skanējumu, padarot instrumentu lieliski piemērotu ierakstīšanai. HD tehnoloģija izstrādāta, rūpīgi analizējot un apsverot katru ikoniskajiem vintage instrumentiem raksturīgo iezīmi. Izmantojot HD programmatūras virtuālās iespējas, iespējams izveidot neskaitāmi daudz vintage, modern un citu stilu toņus – 1959 Strat, 1952 Les Paul Goldtop, Gibson Firebird V 1976, 6 un 12 stīgu Rickenbacker 360 modeļi no ’68 un ’66, kā arī 1966 Guild F212. Tie ir tikai daži piemēri no Variax HD skaņu bāzes, kur pat ir pieejami rezonātor-ģitāras, cītaras un bandžo instrumentu skanējumi!

line6-yamaha-variax-standard

Variax Standard modelis ir veidots, lai atskaņotu vintage, modern un exotic stila skaņu sajaukumu, nodrošinot neatkārtojamu pieredzi, kuru nav iespējams aizstāt ar kādu no tradicionālajām vintage vai modernajām ģitārām. Ģitāra ir pieejama tobacco sunburst, vintage white un midnight black toņos un tās aptuvenā cena ~ 800 Eur.

 

Atstāt komentāru