Valencia klasiskās ģitāras komplekts CG150

Valencia klasiskās ģitāras komplekts CG150 Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Ja tu meklē klasisko ģitāru iesācējam, tad šis ir tas komplekts!

3.9

Ja tu meklē klasisko ģitāru iesācējiem, laba izvēle ir Valencia piedāvātais ģitāras komplekts. Šī ģitāra ir veidota no pietiekami labas kvalitātes materiāliem, tāpēc vismaz par izturību un teorētisko kalpošanas mūžu nav jāuztraucas – tas būs gana ilgs. Dizains ir ļoti vienkāršs un, varētu pat teikt, elegants. Varbūt nedaudz garlaicīgs, bet tas laikam ir gaumes jautājums.

Ģitārai ir pieejama gan pilnajā izmērā (4/4), gan samazinātos, kā 3/4 un 1/2, lai ģitārspēli varētu sākt apgūt arī gados jauni spēlētāji. Spāņu stila dizains, ar kičīgu retro stila grifa galvu. Lai gan vizuālais noformējums ir ļoti askētisks, kopumā tas rada labu iespaidu. Relatīvi labi notur skaņojumu, vismaz labāk, nekā to sākotnēji varētu gaidīt. Komplektā līdzi nāk DVD [spāņu/angļu val.] un soma, kas atvieglos instrumenta pārvietošanu.

Viens no lielākajiem plusiem ir tas, ka tās īpašnieks iegūs sakarīgu ekonomiskās klases instrumentu, kas, ņemot vērā ģitāras vidējo tirgus cenu un pieejamību, ne tikai izskatās, bet arī izklausās gana labi. Skanējums ir harmonisks, tonis – silts un patīkams. 

valencia_CG150K

Protams ir jārēķinās, ka šī nebūt nav perfekta ģitāra, bet nedomāju, ka ko tādu no viņas būtu adekvāti prasīt, īpaši saprotot kādā cenu kategorijā tā atrodas. Tā ir laba izvēle, pirmajam instrumentam, piemēram, bērnam, kas tikko sācis apgūt ģitārspēli.  

Vidējā cena (4/4 izmēra komplektam): ~72.00 Eur 

Atstāt komentāru