Seši jauni elektriskās ģitāras modeļi no Gibson

Gibson jaunajos modeļos tiek atspoguļota gan ģitāru vēsture, gan nākotne. Tagad Gibson iepazīstina ar krāšņiem un īpašiem elektriskās ģitāras modeļiem, kas atšķiras ar individuālu dizainu un stilu, saglabājot vēsturisku auru.

1959 ES-225: Gibson ar ES225 pirmo reizi iepazīstināja jau 1956. gadā. Modelis tika radīts īpaši džeza mūzikas stilam, tomēr īsā laika posmā ieguva popularitāti arī blūza un rokenrola spēlētāju aprindās tam piemītošo īpatnību dēļ. ES-225 dizains veidots ar tādu pašu formu un lamināta kļavas konstrukciju, kā ikoniskais ES-175, bet ar tievāku korpusu, kas sagādā patiesu prieku to spēlējot. Tajā iestrādātas īpašas vintage stila detaļas, ietverot ar interesanti veidotas egles un sarkankoka detaļas. Ģitāras grifs veidots no sarkankoka ar vienmērīgu tumša rožkoka grifa virsmu. Iestrādāti skaņas noņēmēji – Memphis Historic Spec P-90, kas palīdz radīt siltu un kvalitatīvu toņu skanējumu.

GibsonES-225

Les Paul Supreme Florentine: Jau zināmais Classic Les Paul stils tiek papildināts ar asu Florentine tipa korpusa izliekumu, kas atspoguļo leģendāro Gibson archtop, kamēr svara ziņā vieglā sarkankoka korpusa augšpuse un mugurpuse noklāta ar kļavas koka materiālu. Dekoratīvi sīkumi, zelta krāsas detaļas un speed knobs slēdži, kā arī grifa galva ar interesantu grafiku un zeltīta toņa truss-rod pārklājumu nodrošina pilnīgāku ģitāras izskatu. Ģitārā iestrādāti divi humbucker tipa skaņas noņēmēji un Bigsby vibrato.

GibsonLesPaulFlorentine_

Les Paul Cassic Rock sērijas ģitāras nosaukums tiek atspoguļots divos veidos: ar modernu ģeoloģiski iedvesmotu dizainu un spēcīgu skaņu. Klasiskā Les Paul elektriskās ģitāras konstrukcija tiek saglabāta. Tā ietver sarkankoka ģitāras korpusu un kļavas koka korpusa augšpusi. Tā ir Les Paul klasika, kas apvienota ar mūsdienīgu eleganci – unikāla tirkīza krāsas apdare ar melnkoka korpusa mugurpusi un grifu. Divi BurstBucker nodrošina sulīgas PAFstyle skaņas, kamēr mini pārslēdzējs ļauj radīt spēcīgu 15 decibelu Turbo Boost skaņu.

GibsonLesPaulClassicRock_

Explorer Blackout radītā skaņa ir tik spēcīga, ka šo ģitāru nebūtu ieteicams spēlēt daudzstāvu dzīvojamās ēkas dzīvoklī. Dirty Fingers skaņas noņēmēji, melni atturīgs dizains un radikālais Explorer stils lieliski papildina ģitāru, kas ne tikai skaisti izskatās, bet arī nodrošina kvalitatīvu skaņu. Sarkankoka korpuss un grifs nodrošina bagātu toni un noturīgu skaņas rezonansi, SlimTaper grifs radīts ātrai un ērtai ģitāras spēlēšanai, kā arī nevienmērīgam muzicēšanas tempam. Neparastas formas grifa galva, melni klāta grifa virsma ar dimanta toņa inkrustācijām un melnas krāsas kontroles pogas – tas viss veido Explorer Blackout par visai unikālu elektrisko ģitāru.

GibsonExplorerBlackout

Firebird 7 ģitāras neparastais korpusa dizains ticis pieprasīts jau kopš sešdesmito gadu sākuma tā radikālā izskata un bagāto krāsu toņu dēļ. Ģitārā iekļauti trīs pilna izmēra 57 Classic humbuckers skaņas noņēmēji. Sarkankoka korpusa “spārni” nodrošina stabilu pamatu optimālai skaņas rezonansei un toņa noturībai, kas ietver visu: no stipras rokmūzikas skaņas līdz aizsmakušiem blūza toņiem ar lieliskajiem PAF-style skaņas noņēmējiem. Lyre vibrato tailpiece uzlabo gan ģitāras izskatu, gan skaņas dažādību, kamēr grifa galva aprīkota ar Steinberger stīgu novilcējiem precīzākam skaņojumam. Ja vēl pievieno rožkoka grifa virsmu, tradicionālo Firebird logo ar fēniksa attēlu, kas ietverts apdarē, tad ģitāras nosaukums atspoguļo instrumenta būtību.

GibsonFirebird7

Gibson SGS3 saglabā mūžīgas elegances tēlu, ko iespējams novērot ikoniskajā SG dizainā, kas izveidots kā žilbinošs līdzinieks tā 60. gadu prototipam. Klasiski SG korpuss veidots no cieta sarkankoka ar simetriskiem korpusa izliekumiem lielākam komfortam. Elektriskā ģitāra izskatās lieliski ar melnkoka pickguard un melniem Top-Hat slēdžiem. Zelta krāsas metāliskie elementi, ietverot vintage stila Sideways Vibrola, kas uzlaboti labākai spēles kvalitātei – tas viss papildina ierasto izskatu, kamēr trīs no Gibson pazīstamajiem Classic skaņas noņēmējiem nodrošina dažādu toni. SGS3 iebūvēts SlimTaper profila sarkankoka grifs ar rožkoka grifa virsmu.

GibsonSGS3

 

Atstāt komentāru