MSA akustiskā ģitāra CW170

MSA akustiskā ģitāra CW170 Matiss
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Kopā ar Optima līnijas alu būs ok!

2.1

User Rating: 2.5 (2 votes)

Daudzi, meklējot savu pirmo instrumentu, jau būs pamanījuši Ķīnas kompānijas MSA ģitāras, kas acīs iekrīt savas zemās cenas dēļ. Lai samazinātu ģitāras pašizmaksu, mūsdienās tādās lētā darbaspēka valstīs, kā Ķīna un Indonēzija, ražo lielāko daļu pasaulē pārdoto ģitāru (jā, arī lētā gala Fender, Epiphone un Gibson ģitāras tiek ražotas Ķīnā). Pārsteidzoši, ka arī šajās valstīs netrūkst vietējo ražotāju, kuri cenšas ielauzties plašajā tirgū. Viens no tādiem ir MSA ģitāru ražotājs. Šajā apskatā aplūkosim MSA CW170 akustisko ģitāru.

Ja jūs meklējat ražotāja mājaslapu, lai iepazītos ar tā produkciju, tad aizmirstiet to. Tādas nav. Vismaz šobrīd. Arī tur ražotājs ir ietaupījis, kas arī ir pirmā lieta, ko sajutām ģitāru paņemot rokās. Pirmkārt –  “lētuma” sajūta, apmēram tā pat, kā aplūkojot tikko par 10ls Centrāltirgū nopirktas Adibas botes.

Otra lieta ir kvalitāte. Lamināts no kura ir izgatavots korpuss varēja būt līdzenāks (lasīt – līdzens), grifa krāsojums tā augšgalā jau bija saplaisājis, norādot, ka grifa virsma jau sākusi nedaudz atsvešināties no paša grifa. Vai nu ir tikusi taupīta līme, vai arī līmētās koka detaļas nav līdz galam izžāvētas, iespējams, ka cēlonis ir vēl kāda cita paviršība. Arī pašai grifa galvai nav nekādu kompānijas vai zīmola logo, radot tādu kā “no-name” ģitāras iespaidu. Ģitāra bez vārda, tā to varētu raksturot. Turklāt bez rakstura vai paliekošas vērtības – arī šie apzīmējumi atbilst MSA ģitārām.

MSA_gitaraCWMSA_gitara_CW

Labi, ko nu tur daudz noliksim šo instrumentu, parunāsim arī par pozitīvām iezīmēm. Pirmā – ģitāru var noskaņot un ar to ir iespējams pat uzspēlēt. Pie tam, bez problēmām! Skaņa gan jāatzīst, bija kā no mucas, bet iesācējam, kurš pirmo reizi rokā paņēmis instrumentu, tā iespējams pat šķitīs normāla. Uzlieciet mucai stīgas un paši pamēģiniet. Otrā pozitīvā iezīme – ļaujiet padomāt… laikam nebūs.

Kopvērtējums: Pirmo akordu apgūšanai šī ģitāra derēs un ja ar to arī beigsies jaunās rokzvaigznes karjera, tad nebūs žēl šo instrumentu izmest mēslainē, tur, kur tam ir īstā vieta.

Plusi: Cena

Mīnusi: Viss pārējais

Cena: ~ 30,00 Ls (~ 42,00 eur)

MSA_gitara_CW170

Atstāt komentāru