Meinl HCS Šķīvju komplekts

Meinl HCS Šķīvju komplekts Kristaps
Kvalitāte
Skaņa
Vērtība

Kopsavilkums: Pārsteidzoši labs šķīvju komplekts, kas būtu ļoti sapratīga izvēle iesācējiem.

3.7

Meinl piedāvā plašu šķīvju klāstu, kas nepārtraukti tiek papildināts un paplašināts, lai varētu apmierināt, dažādu žanru spēlētāju vajadzības. Apskatam domātais šķīvju komplekts ir no Meinl entry-level HCS sērijas, kuras pamatnostādne ir piedāvāt labāko iespējamo skaņu par draudzīgu cenu.

Lielākā priekšroka pērkot gatavu šķīvju komplektu, individuāli izraudzītu vietā, ir naudas ietaupījums un tas, ka tie parasti būs savstarpēji saderīgi (tonālajā ziņā).

HTC sērijai ir pieejami trīs komplekti: divi Basic un viens Complete– pirmajā Basic komplektā (apskatam iedotais) ietilps 14” hi-hat un 16” crash, otrajā ir divi 14” hi hat un 18” crash/ride un trešajā, Complete Cymbal komplektā, ir 14” hi hat, 16” crash un 20” ride.

Meinl_HCS_141620

HCS šķīvi ir ražoti no misiņa sakausējuma, MS63 (63% varš). Šī sakausējuma formula ir bieži izmantota entry level šķīvju ražotāju vidū tāpēc, ka ar to ir vienkārši strādāt un tas ir relatīvi lēts materiāls. Šie šķīvji nav lietie, bet veidoti no metāla plāksnēm, kas ir sapresētas vajadzīgajā formā, apstrādātas un beigu beigās nospodrinātas un papildinātas ar HCS un Meinl logo.

Kā lielākā daļa hi hat pāru, apakšējais šķīvis ir biezāks un smagāks nekā virsējais. Crash šķīvis ir saprātīgi plāns. Spēlējot 16” crash ar parastajām koka vālītēm, tas reaģē momentāni, atstājot aiz sevi ļoti patīkamu izskaņu. Skaņa ir piesātināta, masīva un diezgan tumša. Labi izklausās arī ar neilona vālītēm spēlētais, pierādot, ka šķīvis var būt vienlīdz noderīgs kā crash/ride. Sevi labi parādīja arī hi hat. Visi ierastie triki un tehnikas ir labi izpildāmi.

Plusi: ekonomiski, bet neizklausās lēti.

Mīnusi: par šo cenu, nav daudz.

Cena: ~ 180,00 Eur

Meinl_HCS_skivis

Atstāt komentāru