Marshall MG15CFX ģitāras pastiprinātājs

Marshall MG15CFX ģitāras pastiprinātājs Rūdolfs
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Lētākais Marshall's, kas atbilst savam vārdam.

3.6

Ja esat pazīstami ar Marshall MG15CF apskatu, tad zināsiet, ka, maigi izsakoties, mēs nebijām īpašā sajūsmā – viduvējs pastiprinātājs ar nepamatotu uzcenojumu atpazīstamā zīmola dēļ. Laiks paskatīties vai CFX ir labāks.

Pirmais ko pamanīsiet, ka tāpat kā tā mazais brālis, arī šis ir noklāts ar oglekļa šķiedrām. Personīgi tajā nekādas problēmas nesaskatu, gluži pretēji – dizains ir gana izskatīgs un izceļ MG15CFX uz pārējo lētā gala pastiprinātāju fona. Otrs, ko pamanīsiet un kas ir daudz svarīgāks par vizuālajām niansēm, ir tā 4 kanāli – Clean, Drive un divi Overdrive mazliet agresīvākai mūzikai. Pirmais plusiņš MG15CFX labā – kanālu veikumā uzreiz ir dzirdams nenoliedzams pārākums par iepriekšējo modeli. Patīkams pārsteigums, nenoliegšu. Iespēja saglabāt personīgos uzstādījums aiztaupa lieku uztraukumu un ļauj pārslēgties starp kanāliem pēc sirds patikas. 

Marshall_MG_15_CFX

Šoreiz pastiprinātājs ir papildināts arī ar ievērojamu efektu izvēli, pie tam divi no tiem, Reverb – Spring un Studio, strādā gana labi priekš Reverb. Pārējie? Ja pedāļi liekas par dārgu, tad šie efekti jums pietiekami labi kalpos kā elementāri aizstājēji, bet jārēķinās, ka kā jau ar visiem iebūvētajiem efektiem, kontroles trūkums tomēr būs jūtams. Kā piemēru varu minēt kaut vai vienkāršotās tap pogas Delay un parasta piesātinājuma regulēšanai. 

Marshall_MG15CFX_controls

Ir skaidrs, ka šis X, kas pielikts MG15CF galā ir veicis iespaidīgas izmaiņas pastiprinātājā. Lielākais guvums, protams, ir 4 kanālu izvēle. Pastiprinātājs ir kvalitatīvs un ērts, pogas pārslēdzas gludi un nekas nekur neklab un neklaudz. Tā vien šķiet, ka X ar saviem papildinājumiem būs salabojis visu, kas mums nepatika CF sērijā, bet tam būs sava cena. MG15CFX jums vidēji izmaksātu 140 Ls (~ 199,00 eur) bet, MG15CF iekļaujas 90 Ls (~ 129,00 eur) robežās. Piecdesmit latu lēciens daudziem var šķist paliels, bet teikšu, ka pastiprinātājs ir labs. Vērts paskatīties. 

Kā pircējam jums ir divas vienlīdz labas iespējas šajā cenu lokā – nopirkt kādu kvalitatīvu pastiprinātāju bez efektiem, piemēram, Laney LX35, samaksājot par to ~ 100 Ls vai iegādāties Marshall MG15CFX. Abos gadījumos būsiet ieguvēji.  

Atstāt komentāru