Line 6 AMPLIFi FX100 efektu pedālis

AMPLIFi FX100 multi efektu pedālis seko pēdās Line 6 inovatīvajam AMPLIFi pastiprinātājam. Šis pedālis aizņēmies dažas no pastiprinātāja fīčām un pievienojis tās jaunajam AMPLIFi FX100, solot fantastisku gala rezultātu.

http://line6.com/fx100/

Pirmkārt, tas nodrošina bezvadu skaņas kontroles iespēju ar iOS ierīci (spēlētājs var pārslēgties izmantojot AMPLIFi Remote iOS aplikāciju, kas sola ērtu navigāciju un Bluetooth savienojamību ar pedāli). Papildus tam iespējams pieslēgties mūzikas krātuvei un spēlēt vienlaicīgi ar audio failu atskaņošanu. Principā, ja sistēma strādās tik labi, kā apgalvo ražotāji – tā būs ļoti populāra.

Šo pedāli var pieslēgt pastiprinātājam, skaļruņiem, turklāt tas spēj sadalīt izejošo signāli, lai nosūtītu skaņu celiņu no mūzikas krātuves uz tavu skaņas sistēmu un tavas ģitāras toni uz pastiprinātāju. AMPLIFi FX100 ir iebūvēta iespēja vienlaicīgi izmantot 8 efektus. Turklāt pedālī ir vairāk kā 200 efektu, 100 preseti, metal chassic, tap tempo/tuner un Bluetooth strīmošana saderīga ar iOS, Android, Mac un PC.

Papildus visam tam, ar AMPLIFi Remote aplikāciju ir iespējams kontrolēt un mainīt tonālos parametrus, automatic tone matching (kas piedāvā piemērtākos toņus, lai varētu spēlēt līdzi dziesmām, kas atrodas tavā mūzikas krātuvē), piekļuvi tūkstošiem skaņu/toņu onlainā, cloud support, preset storage un saderību ar iPhone (5s, 5c, 5, 4s, 4), iPad (trešo un ceturto paaudzi), iPad 2, iPad mini un iPod touch (piekto paaudzi)

AMPLIFi FX100 tirdzniecībā būs pieejams no maija.

Vairāk Line6 oficiālajā lapā: line6.com

AMPLIFi_FX100_pedalis

Atstāt komentāru