Laney Linebacker LR20 pastiprinātājs

Laney Linebacker LR20 pastiprinātājs Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Spēcīgs ģitāras pastiprinātājs...

4.2

Daži spēlētāji priekšroku dod maksimāli pielāgojamai un pilnīgai skaņas kontrolei, daži, gluži pretēji, priecājas par iespēju spēlēt izmantojot ražotāju piedāvāto toņu un efektu kombinācijas, kas nodrošina izcilu skaņu ar minimālām pūlēm. Linebacker`s vairāk sliecas uz otro kategoriju.

Laney Linebacker LR20 ir spēcīgs ģitāras pastiprinātājs ar 11 dažādu pastiprinātāju skaņām, kuras kombinējot 2 kanālos ir iespējams iegūt 22 dažādus skanējumus. Taču tas nebūt nav viss, Linebacker LR20 ir papildināts arī ar vienkāršu, bet spēcīgu ekvalaizera sistēmu, kurā ietilpst contour/presence kontrolieris.

laney-linebacker-lr20-93246

Visiespaidīgākā šī pastiprinātāja fīča ir duālā kanālu iestatījumu pielāgošanas iespēja, kas atļauj kombinēt katra kanāla efektus, radot plašu variāciju lauku. Efektu iestatījumi tiek automātiski saglabāti, padarot lietošanu pavisam ērtu. Patīkams ir fakts, ka “tīrās” skaņas patiešām ir “tīras” un skanīgas, līdz ar to fona čerkstēšana, kā parādība vienkārši neeksistē. Savukārt, ja runājam par dinamiku un sajūtām – pievieno mazliet Chorus, kombinācijā ar vidēju Delay efektu un tu varēsi atveidot lielāko daļu mūsdienu ģitāru skanējumu. Izvēlies kaut ko mazliet “netīrāku” un pastiprinātājs atdzīvosies, nākot klajā ar lieliski balansētiem augstajiem un zemajiem toņiem, radot roķīgāku skanējumu smagās mūzikas cienītājiem.

Funkcionālais priekšējais panelis ļauj ātri un parocīgi mainīt nepieciešamos iestatījumus, bet pastiprinātāja 20W RMS jauda, garantē nepieciešamo enerģiju kārtīgam treniņam gan mājās, gan grupas mēģinājumā.

Laney standarta iestatījumi iekļauj skaņu diapazonu, kas ir līdzīgs viņu Lionhart, Tony Iommi Signature TI un Hardcore Ironheart A klases sērijām. Laney efekti kombinācijā ar diviem neatkarīgiem kanāliem, rada izdevību izveidot patiešām daudzpusēju skanējumu, dodot iespēju sasniegt profesionālus rezultātus, lai kādu mūzikas stilu arī tu nepārstāvētu.

SPECIFIKĀCIJA:

  • Jauda: 20w
  • Skaļrunis: 1×8″
  • Ekvalaizeris: Global Bass, Mid un Treble
  • Efekti: 4 modulācijas efekti + Delay/Reverb
  • Pastiprinātāju modeļi: 22
  • Konektori: Line in, Aux, foot switch un austiņu izeja
  • Izmērs: 364 x 358 x 211 (mm)
  • Svars: 9 kg

Atstāt komentāru