Jaunie Astoria sērijas pastiprinātāji no Marshall

Jau pavisam drīz būs pieejami ražotāja Marshall darinātie Astoria sērijas pastiprinātāji, kas rada tīru un autentisku vintage toni. Pirmā lieta, ko uzreiz var pamanīt, ir pastiprinātāju augstā kvalitāte, kur liela uzmanība pievērsta sīkumiem un detaļām.

Astoria sērija ietver trīs veidu pastiprinātāju modeļus, kur katrs pieejams, kā 30 W combo vai head tipa pastiprinātājs ar 1 x 12 collu skaļruņa kabinetu. Combo tipa pastiprinātājos un skaļruņu kabinetā izmantots 30 W Celestion Creamback skaļrunis.

Lai nodrošinātu vislabāko skaņas un tehnikas “sadarbību”, Astoria pastiprinātājos iestrādāta PCB tehnika – ļaujot gan hand-wiring sistēmai, gan citām sistēmām shematiski pārslēgties. Tāpat pastiprinātājos iebūvēts footswich kanāls, gain Boost un FX loop ar push/pull slēdzi, ECC83 (12AX7) priekšpastiprinātājs, GZ34 rectification un KT66 output stage. 

marshall_astoria_2

Astoria sērijas pastiprinātāji ir prasmīgi izstrādāti, dizainēti un konstruēti pēc augstākajiem Marshall kvalitātes standartiem. Tiem raksturīgs unikāls un savdabīgs dizains. Tāpat, kā vintage Marshall combo tipa pastiprinātājiem, arī Astoria sērijai kontroles panelis izvietots pastiprinātāja augšpusē. Priekšējais panelis atbilst visām mūsdienu estētikas prasībām. Gan head, gan combo pastiprinātāji ir ar vēsturisko Marshall logo.

marshall_astoria

Visi trīs modeļi veidoti dažādās krāsās: zilā krāsā – Dual, sarkanā krāsā – Custom un zaļā krāsā – Classic modelis, savukārt, Astoria kabinets ir pieejams katrā no krāsām, dodot iespēju tās kombinēt.

Astoria Classic ir viena kanāla pastiprinātājs, kas piemērots cilvēkiem ar augstām prasībām pēc skaļa un tīra toņa, kā arī vintage stila cienītājiem un boutuque pedāļa entuziastiem.

Astoria Custom arī ir viena kanāla pastiprinātājs vintage toņu cienītājiem, bet ar modernu tehnisko specifikāciju un papildus opcijām, kas ietver: footswitchable FX Loop, tone shaping pull slēdžus un footswitchable gain boost.

Savukārt, Astoria Dual ar diviem kanāliem attīsta skaņu no tīriem vintage toņiem līdz netīriem overdrive un pārsteidzošiem gain skaņas efektiem.

marshall_astoria_3

 

Atstāt komentāru