Italia DiVill F100 Elektriskā ģitāra

Italia DiVill F100 Elektriskā ģitāra Artis
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Cena

Kopsavilkums: Vintage iedvesmota ģitāra ar milzīgu tonālo spektru. Labs instruments.

3.9

Italia instrumentu dizaini tiek radīti Anglijā, bet ražošana uzticēta rūpnīcai Dienvidkorejā, tādā veidā piedāvājot saglabāt augstu produkcijas vērtību un vienlaikus arī zemas izmaksas. Tagad Italia ir palikuši gana ietekmīgi, lai varētu atļauties radīt pirmo, sev piederošo apakš-zīmolu DiVill.

Ja tu esi Italia filozofijas atbalstītājs, bet gribi ietaupīt mazliet naudas, DiVill varētu šķist labs kompromiss. Italia DiVill F100 ir vintage iedvesmota elektriskā ģitāra ar klasisku HSS konfigurāciju un satriecošu cenu.

ITF100HRB_Italia

Es neesmu īpaši sajūsmā par balto aizsargplāksni (scratchplate), bet neņemot vērā to, F100 ir ļoti praktiska ģitāra. Tai ir vintage stila floating vibrato un tune-o-matic tiltiņš, kā arī Italia stīgu novilcēji. Ģitāras korpuss ir izgatavots no kauri koka, bet grifs no kļavas ar rožkoka fingerboard. Kā redzams tai ir cutaway dizains, kas atļauj ērtu piekļūšanu zemākajām ladām.

f100_bridgeSpēlējot Italia DiVill F100, mēs pamanījām pāris dīvainības: vibrato dažbrīd rada savādu skaņu un arī tiltiņa slieksnītis laiku pa laikam rada īpatnēju troksni. Pozitīvais ir tajā, ka normālos apstākļos to ir gandrīz neiespējami pamanīt.

Pieslēgti pastiprinātājam DiVill F100 skaņas noņēmēji (šajā gadījumā grifam tuvākais un viduspozīcijas single coil) apdāvina spēlētāju ar klasiskajiem S-tipa toņiem (no Frsusciante funk līdz Hendriksam raksturīgajiem). Savukārt, tiltiņa humbucker ir meistars izcili spēcīgu roka toņu radīšanā.

Plusi: Satriecošs skanējums, vērtība par šo cenu.

Mīnusi: pāris tiltiņa/vibrato problēmas.

Cena: ~ 400 Eur

F100VW_Italia

 

Atstāt komentāru