Gibson Les Paul Classic 7 stīgu ģitāra

Kurš teicis, ka klasika vienmēr ir nemainīga? Pienācis laiks mainīt priekšstatu par Gibson un iepazīt Les Paul Classic 7 stīgu ģitāru ar daudzpusīgām iespējām.

Džeza spēlmaņi bija vieni no pirmajiem, kurus piesaistīja Les Paul ar sev raksturīgo skaņas dažādību, gludajiem izliekumiem un izturīgu korpusu, kas nodrošina kvalitatīvu skaņas rezonansi, un šobrīd Gibson Les Paul ģitāras ir nesaraujami saistītas ar roka un elektriskā blūza mūzikas stiliem. Ilgu laiku ražotājs Gibson izstrādājis 7 stīgu ģitāras tādiem modeļiem, kā Flying V un Explorer. Tādēļ beidzot arī Les Paul ģitāras modelis pieejams ar 7 stīgām un modelim raksturīgo ikonisko dizainu ar spēcīgu skanējumu un dažādību. Sarkankoka kakls ar rožkoka grifa virsmu un tradicionāli grebtu korpusu, kas veidots no sarkankoka un kļavas, nodrošina kvalitatīvāku un patīkamāku toņu skanējumu.

Gibson_Les_Paul_Classic_7_1

Elektriskā ģitāra ir aprīkota ar Seymore Duncan” 59+ un JB skaņas noņēmējiem, lai nodrošinātu atbilstošākus crunch un wail efektus. Modelī pieejamas  push/pull un non-linear funkcijas gaišākam un viendabīgākam skanējumam. Ar 15 decibelu stipru Turbo Boost opciju iespējams iepriecināt arī kaimiņus.

Atstāt komentāru