Diago Little Smasher ģitāras pastiprinātajs

Diago Little Smasher ģitāras pastiprinātajs Kristaps
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Mazs cinītis, kurš gāž.. paši zināt ko!

4.2

Anglijā bāzētais Diago, kas plaši pazīstams ar ģitāru efektu pedāļiem, ar aizrautīgu entuziasmu pievērsies minimālisma stilā ieturētam dizainam, atstādams, kā paši uzskata, vien pašu nepieciešamāko. Fokusēšanās uz efektivitāti ir galvenais, ko sevī iemieso Diago pedāļi. Taču tagad Diago mazāk ir vairāk filozofija, ieguvusi pavisam interesantu virzienu. Viens no galarezultātiem ir Little Smasher pastiprinātāja galva, kas neņemot vērā mazos izmērus ir pamanījusies iemiesot lielu toņu un efektu kopumu.

Protams Diago nav vienīgais mini pastiprinātāju ražotājs, gan EHX izlaistie modeļi, piemēram, “22 Caliber” un “44 Magnum”, gan Orange “Micro Terror”, kā arī ZVEX ar “Nano Head” arī specializējas mini pastiprinātāju ražošanā. Visi kā viens vadās pēc principa – liela vērtība, mazā kastītē. Taču iepriekšminēto modeļu vidū, Diago Little Smasher izceļas jo īpaši, sākot ar minimālisma stila dizainu, vieglo pārvietojamību un pastiprinātāja efektu daudzveidību.

Mazais pastiprinātājs darbu paveic izmantojot vien dažas pamata kontroles – bass, treble, gain un volume. Gan bass, gan treble ir -30dB līdz +15dB plašs diapazons. Lai atrastu kāroto crunch efektu, jāparegulē gain un skaļuma slēdži. Līdzīgi ir mainot gain iestatījumus – vari sasniegt gan piesātinātu vidus-toņu skanējumu, gan pamatīgu smagos toņus.

Karbona – tērauda apvalks pasargās no iespējamām “ceļa” traumām. Lielisks šķiet arī fakts, ka Little Smasher ir pietiekami smags, lai paliktu savā vietā un nenolidotu uz grīdas pie mazākās vēja pūsmas, bet pietiekami viegls, lai paliktu ērti pārvietojams. Un ar to es saprotu, iemests somā pie pārējām lietām. Protams, vari to saslēgt ar savu pedāļu ķēdi, tas noderēs dzīvajos koncertos.

Diago_little_smasher

Diago vienkāršība redzama no visiem leņķiem. Aizmugurē ir ieeja ģitāras vadam, izeja vadam uz kabinetu, on/off slēdzis un konektors 9V adapteri. Par laimi šo mazulīti var pieslēgt gandrīz visiem kabinetiem, kam ir 4, 8 vai 16 [omu] pretestība. Tikai daži no Little Smasher konkurentiem piedāvā līdzvērtīgu fleksibilitāti.

Runājot par skaņu, pastiprinātāja Gain režīms nodrošina visu, lai bez problēmām radītu blūzam vai rokam raksturīgos overdrive efektus. Toņu amplitūda ir laba. Noregulējot draivu uz zemāku līmeni, varēsi dzirdēt jauku, tīru skaņu, bet ar citiem uzstādījumiem – foršos, Marshall`am raksturīgos roka toņus. Protams, izmantojot dažādus kabinetus, skaņa atšķirsies. Kopumā skaļums ir normāls, pilnīgi pietiekams treniņiem un, iespējams, arī maziem pasākumiem.

Kopsavilkums – Diago Little Smasher lielākais pluss ir tā kompaktais izmērs un pievilcīgais izskats. Ir pietiekami labs pieejamo toņu klāsts, no kuriem dažas skaņas ir patiešām lieliskas. Skaļuma ziņā tas ir pietiekami jaudīgs, lai kārtīgi apskaņotu palielu dzīvojamo istabu un ja koncerta telpa izmēra ziņā daudz neatšķiras – ideāli.

Plusi: Kompakts un izturīgs. Labi toņi. Pieejams.

Mīnusi: Nepietiekama jauda lielākos pasākumos.

Vidējā cena: ~ 100 LVL ( 145 Eur)  

Atstāt komentāru