DBZ Barchetta LT ģitāra

DBZ Barchetta LT ģitāra Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: DBZ Barchetta LT ir skaisti nostrādāta, kvalitatīva un uzticama ģitāra, kas ar savu pašpietiekamo dizainu iekaros ne viena vien spēlētāja atzinību.

4.1

DBZ Barchetta LT pieejama trīs toņos: melnā, metāliskā un sarkanā. Klasisks dizains ar String-Thru (stīgas iet caur ģitāras korpusu) tiltiņu, kas nodrošina izcilas kvalitātes stīgu stiprinājumu. Šiem modeļiem nav DBZ ģitārām raksturīgā naturālā apšuvuma starp korpusa un augšējā deka savienojuma vietu, norādot, ka LT atrodas Barchettu sērijas zemākajā galā. Tomēr relatīvi askētiskais dizains rada ļoti baudāmu estētiku. Tieši formu vienkāršība padara Barchettu LT saistošu plašam ģitāristu lokam.

Ģitāras korpuss izgatavots no alkšņa, kas, kā labi zināms, ir labas kvalitātes koks ar spēcīgu, tīru un izteikti piesātinātu skaņu. Ģitāras kakls izgatavots no kļavas, bet grifa virspuse veidota no rožkoka. Tas gan nav nekas pārsteidzošs – alkšņa korpuss savienojumā ar kļavas grifu ir klasiska “smago” ģitāru kombinācija. Lielu dažādību ģitāras skanējumam piešķir arī Coil Tap, ar kura palīdzību humbucker skaņas noņēmējus var pārvērst single coil, tādējādi izbaudot daudz “netīrāku” skaņu.

Šis modelis ir pieejams arī versijās ar Ponte Fulcrum tremolo (LT-T) un Floyd Rose Special tremolo (LT-FR), kuri tiek ražoti D-Korejas rūpnīcā (nevis licenzētā Ķīnas rūpnīcā). Šo modeļu pircējiem gan būs jārēķinās ar krietni augstāku cenu, nekā standarta modelim.

DBZ Barchetta LT ir skaisti nostrādāta, kvalitatīva un uzticama ģitāra, kas ar savu pašpietiekamo dizainu iekaros ne viena vien spēlētāja atzinību.

 SPECIFIKĀCIJA:

  • Korpuss: Alksnis
  • Grifs: Kļava
  • Grifa virsma: Rožkoks
  • Grifa sadalījums: 22
  • Stīgu novilcēji: Grover Tuners
  • Kontrole: Trīs pozīciju pārslēdzējs + Coil Tap, skaļuma un toņa regulators
  • Skaņas noņēmēji: DBZB un DBZ5

Atstāt komentāru