Blues Cube ģitāras pastiprinātāji

Jaunā Blues Cube ģitāras pastiprinātāju sērija aizsākusi jaunu ēru, pirmo reizi plašākai publikai atklājot ražotāja Roland 1×12 combo ģitāras pastiprinātājus – Blues Cube Artist un Blues Cube Stage. Combo lampu pastiprinātāji ir tie, kas mūsdienās neļauj izzust kārtīgai vintage roka skaņai, kombinējot autentisko skaņas rezonansi ar mūsdienīgu kvalitāti un ērtu lietošanu. Combo lampu pastiprinātāji ir lieta, ko novērtē profesionāli mūziķi, sevišķi roka un blūza stila piekritēji.

Roland ir viens no vadošajiem elektroniskās mūzikas instrumentu ražotājiem un izplatītājiem ASV ar 40 gadu pieredzi, tādēļ pat amatierim zūd šaubas par šī ražotāja produktu kvalitāti. Roland’s Tube Logic design izstrādātie Blues Cube pastiprinātāji veidoti tā, lai atskaņotu siltu un tīru toņu piesātinātu skaņu ar vintage stila efektiem.

Salīdzinot abus Blues Cube pastiprinātājus, Blues Cube Artist nodrošina 80 W lielu jaudu, bet Blues Cube Stage 60 W lielu jaudu. Tā kā abi pastiprinātāji dizainēti profesionāliem mūziķiem, tad tiem iebūvēts atverams aizmugures nodalījums (no saplākšņa), kas nodrošina akustiski rezonējošu skaņu gan solo, gan grupas priekšnesumos. Abos pastiprinātājos iebūvēts 12 collu liels skaļrunis (30x1cm), kas dizainēts, lai nodrošinātu maksimāli labu skaņas rezonansi. Vizuāli abi pastiprinātāji ir līdzīgi, tomēr izmēri atšķiras. Blues Cube Artist parametri: svars – 16 kg; platums – 592 mm; augstums – 485 mm; dziļums 260 mm. Blues Cube Stage ir nedaudz mazāks un vieglāks: svars – 14 kg; platums 513 mm; augstums – 465 mm; dziļums 244 mm.

 

 Roland_bluescube

Abiem pastiprinātājiem ir divi neatkarīgi kanāli – Clean kanāls darbojas, lai nodrošinātu tīrākus un precīzākus toņus, bet otrs – Crunch nodrošina katra toņa noskaņu, padarot ģitāras skanējumu pārsteidzošu arī pieredzējuša profesionāļa ausij. Katram kanālam ir savi Boost and Tone slēdži, ar kuriem iespējams mainīt skaņas raksturu no maiga līdz pat agresīvam. Crunch ir dažādas kontroles iespējas (gain un volume), ar kurām eksperimentējot un mainot skaņas stiprumu, iespējams iegūt distortion efektu. Dual Tone režīms ļauj spēlētājam miksēt abus kanālus kopā, piešķirot potenciālu turpmākām skaņas attīstības iespējām.

Dažādas iespējas uzstādīt jaudas lielumu: 0.5W; 15W; 45W- līdz maksimālai jaudai, raksturo lampu skaņas pastiprinātājus, ļaujot kvalitatīvi izbaudīt toņus jebkādā skaļumā. Abi pastiprinātāji aprīkoti ar reverb efektu, tomēr Blues Cube Artist aprīkots arī ar tremolo efektu, kā arī iespēja to pieslēgt pie vēl kādas ārējas ierīces, lai iegūtu papildus efektus.

Pastiprinātājiem ir footswitch opcija, ar kuras palīdzību iespējams mainīt pastiprinātāja režīmus spēlēšanas laikā, kā arī abus pastiprinātājus iespējams savienot ar USB ierīci, tādā veidā nodrošinot ērtu skaņdarba ierakstīšanu. 

Atstāt komentāru