Ashdown Tourbus 10 Combo

Ashdown Tourbus 10 Combo Maija
Kvalitāte
Skaņa
Lietošanas ērtums
Vērtība

Kopsavilkums: Treniņiem paredzēts, ērts un vienkāršs basģitāras pastiprinātājs.

3.5

Treniņiem paredzētajiem basģitāras pastiprinātājiem, par spīti vispārpieņemtajam uzskatam, nav jāizklausās draņķīgi. Ashdown ar savu Tourbus 10 tam ir lielisks pierādījums. Pastiprinātājs ražots Ķīnā, kas nav ne šoks, ne pārsteigums. Galu galā Ķīnā tiek ražots viss, izņemot pāris ekskluzīvu lietu, kas pieejams divos eksemplāros un … elpu aizraujošā cenu kategorijā.

Atgriežoties pie kombīša, tas ir pavisam neliels – 265 mm augsts, 240 mm plats un 170 mm dziļš. Arī sver viņš tikai nieka 4 kg – īpaši iepriecinās tos, kam patīk viegli pārvietojams ekipējums.

Ashdown_Tourbus_10

Garenais, no MDF saplākšņa (vidēja blīvuma kokšķiedras plāksnes) izgatavotais, kabinets ir mājvieta Custom 10 collu skaļrunim, ko piesedz retro stila režģis. Tāpat kā Ashdown lielākajiem pastiprinātājiem, arī šim modelim apdarei ir izmantots melns vinils, ar metāla uzlikām stūros.

Ashdown_Tourbus_10

Kā redzams, dizains ir ļoti vienkāršs. Tam pieskaņojas arī minimālisma stilā ieturētais kontroles panelis uz kura atrodas tikai viens Volume, viens Bass un viens Treble slēdzis, katrs piedāvājot 15 dB lielu jaudu. Jack Input un Phone ligzdas, kā arī Mini Jack inputa ligzda priekš MP3, CD, MiniDisc un Bass Trainer.

Ashdown_Tourbus_10

Skaņa:

Pirmkārt gribu pieminēt MP3 In – tas ir lielisks! Mēs intereses pēc kombim pievienojām Tascam CD-BT2 Bass Trainer un jāsaka, ka TB10 bez jebkādām problēmām tika ar to galā. Skaņa vienkārši ekselenta.

Kādam varētu likties, ka Phono ligzda būtu noderīgāka, bet mums arī šis variants nešķiet peļams. Ar piecu stīgu basģitāru, protams saprāta robežās, TB10 tiks galā neslikti. Jāsaka gan, ka ceturtā daļa uz Volume kopā ar Basu uz pusītes.. ir limits. Taču nav ko panikot, tas ir normāls skaļums. Šādā līmenī skaņa ir tīra un precīza. Tai piemīta dabīga un autentiska sajūta.

Lai gan mazais Ashdown Tourbus 10 pastiprinātājs nav aprīkots ar tādu noderīgu lietu kā barošanu ar baterijām, tam tomēr ir daudzi plusi – mazais izmērs, jauda, piemērotība produktīviem treniņiem un lieliskā cena. 

Cena: ~ 80,00 Eur

ashdown-tourbus-10-pastiprinatajs

Atstāt komentāru